לקהל לקוחותינו שלום וברכה!

 

תקופת החגים הסתיימה, ושבנו לשגרה של עבודה ולימודים. השנה אנו, בחברת אל הארץ, שמים דגש על שיתוף הידע שברשותנו עמכם הלקוחות, בנושא הבידוד התרמי והאקוסטי של חלונות בפרט, ועקרונות לבנייה ירוקה ובריאה החוסכת במשאבים בכלל. אנו מעבירים הרצאות באורך שעה וחצי עד שלוש שעות בנושא "פתחים ירוקים" בפני קהלים רחבים ומגוונים: במוסדות אקדמאיים, במרכז הישראלי לבנייה, וכן לקבוצות רכישה המתארגנות יחד כדי לבנות נכון ובאופן חסכוני את בית חלומותיהם. מלבד רצוננו לחשוף את מוצרינו ללקוחות חדשים, אנו מקבלים מלקוחות וותקים משוב חיובי על מוצרים, ורעב אמיתי לעוד ועוד מידע בתחום, שלצערינו עדיין חסר בארץ.

 

אם גם אתם רוצים להיות נוכחים בהרצאות אלו, ניתן לפנות אלינו למשרד ע"מ לקבל פרטים אודות מיקום וזמן ההרצאה הבאה הקרובה אליכם.

 

לאחרונה גם השקנו את האתר החדש של חלונות ודלתות אנדרסן, בו תוכלו למצוא מידע רב הכולל תמונות ואודות מוצרי החברה הגדולה והותיקה בעולם בתחום. ייחדנו שם מקום לשאלות ותשובות תחת הכותרת "למה אנדרסן", ונשמח אם תשלחו לנו שאלות רלוונטיות משלכם, על מנת שנוכל לתת לכם מענה מקצועי בהקדם, ואף להעשיר את האתר בתשובות והסברים מעמיקים עבורכם.

נא ראו זאת כהזמנה : www.Andersen.co.il

 

אני מאחל לכולנו חזרה לשגרה קלה ונעימה,

 

 

בברכה,


ברוך ברנר
מנכ"ל
אל הארץ בע"מ

 

 
מהי "קרג" ?
         

 

KREG הינה חברה לייצור כלי עבודה חכמים לתחום הנגרות. לא עוד מברגה או מסור, אלא מוצרים פשוטים ויעילים שחוסכים זמן וכסף לכל אדם העובד בעץ - מנגריות תעשיתיות, דרך נגרים אומנים ועד לחובבי העבודה בעץ.

כל הכלים מתוככננים בקפידה, ולאחר התנסות קצרה בהם –

לא ברור איך הסתדרנו עד עכשיו בלעדיהם . . .

 

 

 

 

 
         

מוצר החודש: הדק ג'יג. מדובר בפטנט עולמי של קרג המאפשר התקנת דקים ללא ברגים הנראים לעין! המוצר מתאים לא רק לדקים סינטטים (אותם ניתן להתקין בעזרת מחברים נסתרים מיוחדים הנכנסים ללוחות דק סינטטי מחורצים), אלא גם לדקים מעץ אורן, טיק ואף עצים קשים דוגמת עץ איפאה! לראשונה ניתן לקבל דק עץ אמיתי עם מראה נקי מברגים! השיטה נותנת תוצאה אסתטית, אבל מעבר לכך מונעת עיוותים בדק וריקבון בעץ סביב הברגים ולפיכך מאריכה את חיי הדק. בדק סינטטי, השיטה חסכונית יותר משימוש במחברים, וכן מאפשרת במקרה הצורך לפרק כל לוח שנדרש, מכל חלק במשטח הדק, ולהחזיר אותו ללא מאמץ. זאת לעומת שיטת הלוחות המחורצים והמחברים, בה יש צורך לפרק את הדק מהקצה, או להרוס את הלוח המרכזי. הערכה מגיעה עם סט ברגים מיוחדים להתנסות, בצרוף סרט הדרכה לבנייה נכונה של דק. בנוסף, הכלי מגיע עם אחריות לכל החיים.

 

אנו מעדכנים מוצרים חדשים באתר בתכיפות, וצוותינו עמלים על תרגום סרטוני ההסבר למוצרים לעברית. תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים באתר: www.kreg.co.il

 
טיפים להכנת החלונות והדלתות לחורף !
                   

 

  1. להסתכל על החלון או הדלת מבחוץ ולוודא שאין פגמים במסגרות.
  2. לוודא שחומר האיטום שבין החלון לקיר נראה תקין ושלם, ללא סדקי עומק העשויים להכניס מים. שימו לב: סדקים שטחיים בלבד כתוצאה מקרני UV של השמש – הם טבעיים ותקניים.
  3. לוודא תקינות הגומיות והאטמים שבין כנף החלון למסגרת. גומיה יבשה או סדוקה לא תעצור את כניסת הגשמים והאויר הקר. כל הוצאה הכרוכה בהחלפת הגומיות הללו מוצדקת ותכוסה ע"י החיסכון בעלויות החימום של הבית.
  4. זה הזמן להעיף מבט גם על שלמות רשתות היתושים...
  5. לבדוק את פעילות המנגנונים השונים הפותחים וסוגרים את החלון או הדלת. יש לנקות כל לכלוך המפריע לפעילות התקינה, וניתן להשתמש בספריי סיכה של סיליקון יבש (לא WD-40) כדי לוודא תנועה חלקה.
  6. אם יש לכם חלונות שאינם אטומים לגשם ורוחות, ואשר מעלים עיבוי על פרופיל האלומניום – המלצתנו החמה לקראת החורף: הרימו טלפון לנציגי חברת אנדרסן, וקבלו יעוץ ומחירים להחלפת חלונותיכם במוצרים הטובים ביותר בשוק.

 

חלונות קרים ודולפים אינם גזרה משמיים!

נסו ותיווכחו: אנדרסן – חלונות מתגשמים,

טל: 1800-10-12-84

 

 

 
       

אני אהיה מוכן לעודד חשיבה מחוץ ל'קופסה'

כאשר מישהו יביא לי הוכחה שיש איזושהי מחשבה שמתקיימת בתוכה - - (טרי פראצ'ט)

מכתב המלצה
 

 

 

31.10.12

 

תודה לחברת KREG

 

אני מתקין דקים כבר מספר שנים, והתחלתי לעבוד עם הדק ג'יג לפני יותר משנה.

בזכות הדק ג'יג הצלחתי לשדרג את איכות עבודתי ואת יופיה וכל זה באותו זמן וכסף.

הלקוחות שלי כיום מקבלים דקים ללא ברגים הנראים לעין באיכות עבודה ללא פשרות

ואני מקבל את הייחודיות שלי (דק בהתקנה נסתרת).

 

לפני כזמן קצר היה צורך לפרק דק איפאה שהתקנתי לפני כשנה, עקב נזילות לתוך בית הלקוח.

כשהגעתי לפרק את הדק כל הברגים (אשר מיוצרים במיוחד לדק ג'יג) יצאו בצורה שלמה וחלקה. דבר המוכיח את איכות הברגים.

 

בקיצור אני ממליץ מאוד על התקנה עם הדק ג'יג של KREG זאת השקעה מצחיקה על כלי עבודה שמשדרג את רמת העבודה.

 

 

בברכה,

אריאל גרויסמן

מאריאל אומנות היצירה בעץ

 

 

 

 

 

 

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק. ותהיו חלק מההצלחה...

 

1800-10-12-84 | www.el-haaretz.com

לעידכונים נוספים, פרוייקטים חדשים ושיתופי פעולה בקרו אותנו בדף הפייסבוק שלנו.

 
 
כתובת: יד חרוצים 14 ירושלים