דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטר >> ניוזלטר 8

 

 

 

 מה חדש ?

 
   

לקהל לקוחותינו שלום וברכה,

אני שמח לבשר על הצטרפות צבע חדש לדקים של טרקס:

 TIKI TORCH

 

 

 

 

TIKI TORCH מתאים במיוחד לטעם ולאקלים הישראלי!

כמו בשאר הסדרה של TREX דור 2 - גם צבע זה עומד בקריטריונים של הדק הסינטטי הירוק והעמיד ביותר בעולם לשריטות, כתמים ודהייה.

בניגוד לדקים אחרים, לא רק שהוא יהיה כאן בעוד 25 שנה - הוא עדיין יראה חדש!


 

בברכת קיץ נעים,

ברוך ברנר

מנכ"ל

אל הארץ בע"מ

 

 

מוצר החודש - Deck Jig

 
 

 

הדק ג'יג. מדובר בפטנט עולמי של קרג המאפשר התקנת דקים ללא ברגים הנראים לעין!

המוצר מתאים לא רק לדקים סינטטים (אותם ניתן להתקין בעזרת מחברים נסתרים מיוחדים הנכנסים ללוחות דק סינטטי מחורצים), אלא גם לדקים מעץ אורן, טיק ואף עצים קשים דוגמת עץ איפאה!  

 

 

לראשונה ניתן לקבל דק עץ אמיתי עם מראה נקי מברגים! השיטה נותנת תוצאה אסתטית, אבל מעבר לכך  מונעת עיוותים בדק וריקבון בעץ סביב הברגים ולפיכך מאריכה את חיי הדק. בדק סינטטי, השיטה חסכונית יותר משימוש במחברים, וכן מאפשרת במקרה הצורך  לפרק כל לוח שנדרש, מכל חלק במשטח הדק, ולהחזיר אותו ללא מאמץ. זאת לעומת שיטת הלוחות המחורצים והמחברים, בה יש צורך לפרק את הדק מהקצה, או להרוס את הלוח המרכזי.

 

הערכה מגיעה עם סט ברגים מיוחדים להתנסות, בצרוף סרט הדרכה לבנייה נכונה של דק. בנוסף, הכלי מגיע עם אחריות לכל החיים.

 

 

 

  

 

 

 

 
 

 

 

מכתב המלצה

 
 

 

 

חלונות מעץ היו החלום שלנו במשך שנים רבות בכל פעם שביקרנו באירופה, בקנדה או ארצות הברית, היינו מסתכלים ומדמיינים איך ייראה הבית שלנו עם החלונות הללו..

במהלך הבניה, עוד משלבי התכנון, טענה  האדריכלית שעץ פחות יפה מברזל ושתנאי מזג האוויר בישראל לא מתאימים...

לילה אחד ישבתי מול האינטרנט והתחלתי לחפש חלונות עץ, הכרתי חברה אחת, רציתי להכיר טוב יותר את השוק ואת אפשרויות הייבוא של החלונות מחוץ לארץ באותו לילה, שלחתי מייל ל'אל –הארץ', בו ביקשתי לקבל מידע על חלונות אנדרסן. בבוקר חזרו אליי מהחברה ובאותו יום אחרי הצהריים, תוכניות הבית כבר היו במשרדי 'אל הארץ'.

הדברים היו ברורים מאוד מההתחלה, שקיפות מלאה לגבי החומרים, סוגי הסדרות השונות, זמני ההגעה לארץ, וההתקנה. ביצעתי הזמנה לאחר שבדקתי מול חברות המייבאות מותגים מוכרים מארצות הברית.

כמה ימים לפני ההתקנה הגיע לביתנו רפי, עברנו על כל החלונות, התגלו אי דיוקים, סימנו על כל פתח את התיקונים, ונקבע מועד להתקנה בפועל. לאחר שלושה ימים של התקנה, נשלח אלינו צבעי שהשלים את העבודה.

לאורך כל הדרך, הרגשנו כי אנו בידיים טובות. קיבלנו מענה לכל הבקשות במהירות מדהימה, ההתקנה הייתה ברמה גבוהה והחלונות...  טוב על זה אין ויכוח.. אנחנו מרגישים כאילו אנו מתגוררים  באירופה..

אנשים וחברים נכנסים ומתפעלים מהיופי של החלונות והדלתות, ברור שזו איכות אחרת, אפילו חשבון החשמל, בהשוואה לחורף שעבר ירד..

ממליצים בחום. ומודים מאוד לצבי ולרפי.  

נעה קנריק, יקיר

   

 

 

 

 

 
בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק ותהיו חלק מההצלחה . . .
 
   

www.el-haaretz.com  1800-10-12-84

לעידכונים נוספים, פרוייקטים חדשים ושיתופי פעולה בקרו אותנו באתר

 צרו קשר טלפוני.