דף הבית >> מאמרים >> ניוזלטר >> ניוזלטר 6

 

 

 

 מה חדש ?

 
   

לקהל לקוחותינו שלום וברכה,

פורים כבר מאחורינו ומזג האויר מבשר את בואו הקרוב של האביב וחג הפסח. זה הזמן להתכונן ליציאה החוצה ולתכנן את מרחב החוץ שלנו.

אנחנו בחברת אל הארץ השקענו מאמצים רבים במהלך החורף על מנת להביא לכם את הפתרונות היפים והעמידים ביותר למרחב החוץ הקיימים בשוק.

הגיעה לארץ המכונה הראשונה לכיפוף דקים של TREX. מכונה זו מכופפת את החוקים הישנים ומאפשרת מעתה אינסוף פתרונות ועיצובים מרהיבים בדקים שלנו!

השאירו את הכללים והגבולות מאחור - ותתקדמו לטרקס!

 

 

בברכת סוף חורף חמים,

ברוך ברנר

מנכ"ל

אל הארץ בע"מ

 

מוצר החודש - Rip Cut

 
 

 

כל מי שאי פעם עבד עם פלטות לבידים (סנדוויץ, MDF וכו'), יודע עד כמה מסוכן ומסובך לנסר את הפלטה ללא מסור כנף "קרייזיק" מקצועי בנגרייה. רבים מחובבי העץ פשוט ויתרו על השימוש בלבידים אלו כתוצאה מהקושי הרב להשתלט על הפלטה הגדולה בעת הניסור. גם נגרים ובעלי מקצוע אחרים בתחומי העץ היו רוצים פיתרון נייד לאתרי ההרכבה שלא יאלץ אותם לנסוע לנגרייה כל פעם שהם נדרשים לפרוס פלטת סנדוויץ.

לקרג יש פתרון! מכשיר ה-Rip Cut

מוצר החודש - RIPCAT מוביל למסור עגול של קרג, מתחבר בקלות לכל מסור עגול או ג'יגסו (ג'קסון) שברשותכם. הוא בעצם זרוע ,שרץ בקו ישר על מסילה. מקבעים את מיקום הניסור המבוקש, והמוביל דואג לכל השאר! בקלות ובבטיחות מתקבלות פרוסות ישרות מושלמות. "איך לא עשו את זה קודם?!"

  

 

 

 
 

 

 

 

מכתב המלצה

 
 

 

תמר לוסטמן - חשמונאים

אנו מאוד שמחים בדק הטרקס החדש שלנו. האנשים היו מאוד חביבים והיה קל לעבוד אתם.

אנו יודעים כי נהנה מהדק שלנו להרבה שנים טובות.

 

 

 

באדיבות חן פרקט ביצוע עבודות פרגולות ודקים טל 077-6557788