חברת אנדרסן החלה את דרכה בשנת 1903 בארה"ב כאשר הוקמה ע"י משפחת מהגרים מדנמרק אשר ייצרו חלונות עץ. מאז ועד היום, היא נמצאת בבעלות פרטית ומובילה את העולם בפיתוח חלונות ודלתות עץ וזכוכיות תוך שימוש בחומרים ואנרגיה ירוקה בהליך היצור. חברת אנדרסן מחזיקה בקרוב ל-150 פטנטים. החברה מעסיקה כיום יותר מ- 14,000 עובדים ב-16 מרכזי יצור, ומוכרת יותר מ-12 מיליון חלונות ודלתות בשנה. חברת אנדרסן משקיעה מליוני דולרים במחקר ופיתוח מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה הנחשבים לטובים בעולם.

חברת אנדרסן מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר לשמירה על איכות הסביבה. היא עושה זאת על ידי צמצום זיהום, מיחזור חומרי גלם, קידום חיסכון באנרגיה ופיתוח מוצרים איכותיים עמידים עם השפעה מועטה על הסביבה. על כן הייתה אנדרסן ליצרנית החלונות הראשונה לקבל אישור על עמידה בתקנים המחמירים ביותר בנושא זה, כגון LEED Credits, ENERGY STAR ועוד...

חברת אנדרסן רוכשת את חומרי הגלם עבור מוצריה מספקים אחראיים אשר מייערים שטחים לצורך שימוש בעץ, כדי להימנע מהרס יערות וכדי שלא להוות נטל על משאבי הטבע. ספקים אלה מאושרים בתקן FSC. בתהליך ייצור החלונות נעשה שימוש אך ורק בחומרים הידידותיים לסביבה. כל תוצרי הלוואי עוברים מיחזור לצורך ייצור חומרי גלם חדשים או אנרגיה. אפילו שארית הנסורת מועברת להפעלת תנורים המחממים את המפעל ומייצרים חשמל. המוצרים של חברת אנדרסן מכילים עד 40% חומר ממוחזר.

החלונות והדלתות של אנדרסן מבודדים במאות אחוזים יותר מחלונות המוכרים בארץ כך שהחיסכון באנרגיה נמשך שנים רבות. כל חלון נושא תווית של ה *NFRC ובה נתונים על ביצועים תרמיים ואקוסטיים של המוצר.


אנדרסן בישראל מיוצגת ע"י חברת 'אל הארץ' בבעלותו של ברוך ברנר. הזיכיון על מוצרי אנדרסן הינו זיכיון בלעדי והוא קיים כבר 6 שנים בהצלחה ובעלייה במספר הפרוייקטים בכל רחבי הארץ: בתים פרטיים, וילות ופרוייקטים של בנייה רוויה . עם צוותי התקנה שעברו הכשרות מיוחדות בארה"ב כדי להגיע לרמת התקנה גבוהה ויסודית. 

אנו מתחייבים לתת את התמורה הגבוהה ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר - באחריות!